Siteyi görüntülemek için lütfen cihazınızı dikey konuma getirin.
Numaradan Sorgula

Elektrik Fatura Bilgisi Sorgula

Ülkemizde kullanılan elektrik, 21 dağıtım bölgesinde ki Görevli Tedarik Şirketleri aracılığı ile tüketiciye faturalandırılmaktadır. Bu 21 adet Görevli Tedarik Şirketlerinin farklı müşteri hizmetleri ile birlikte farklı elektrik fatura ödeme ve fatura borcu sorgulama kanalları mevcuttur. Faturanıza ait borçlarınızı öğrenebilmek adına online olarak sorgulatmaya çalıştığınızda bazen hepsine ait sonuç bulmakta sorun yaşıyor olabilirsiniz. Biz bu sorunu ortadan kaldırabilmek amacıyla bütün Görevli Dağıtım Şirketlerine ait sonuçları tek bir panel üzerinde bir araya getirdik. 

İstanbul başta olmak üzere elektrik fatura bilgisi sorgulama işlemi Türkiye’nin her bir bölgesinde internet üzerinden yapılmaktadır. Siz eğer hala faturanızın adresinize gelmesini bekleyenlerdenseniz yapmanız gereken tek şey, sorgulama panelimizi seçmeniz ve daha sonrasında da “Elektrik Faturası Sorgula” ekranını ziyaret ederek sorgulama işleminizi yapmanızdır.

Enerjisa Elektrik Borç Sorgulama İle Fatura Bilgisi Sorgula

Santral operasyonlarında ve yatırımlarında verimli, etkin ve aynı zamanda çevre ile uyumlu teknolojileri kullanarak hizmet veren Enerjisa Elektrik Dağıtım Şirketi, piyasa şartlarına her türlü adapte olabilen portföy yapısıyla Türkiye elektrik sektöründe büyümeye ve arz güvenliğini sürdürebilir kılmaya önemli katkılar sağlamaktadır.

Elektriğin üretimi, dağıtımı ve ticareti ile satışından meydana gelen dört ana iş kolunu birden yürüten ve büyük bir müşteri portföyüne sahip olan Enerjisa’ya ait elektrik faturalarınızı öğrenmek için sayfamızdan sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Elektrik sektöründe hem kaliteli hem de güvenilir enerji tedarikçisi ihtiyacını karşılayabilmek amacı ile kurulan Enerjisa firmasından elektrik ihtiyacını karşılıyorsanız, Enerjisa elektrik borç sorgulama işlemi ile sorgu yaparak önceki aylara ait ve güncel fatura borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.