Siteyi görüntülemek için lütfen cihazınızı dikey konuma getirin.
Numaradan Sorgula

Fatura Sorgulama

Fatura sorgulama işlemi için talep ettiğiniz bilgi kapsamında sitemiz üzerinden sağladığımız sorgulama panelimizi kullanarak; elektrik, internet, doğalgaz, telefon ya da su seçeneklerinden faturanızı sorgulatmak istediğinizi seçebilir, abone numaranızı ya da telefon numaranızı yazıp sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin her bir yerinden bireyler faturalarına ait bilgileri öğrenebilmek için fatura borçlarını internet üzerinden sorgulamaktadır. Kolay kullanım alışkanlığı ile sizde kolayca faturalarınız hakkında bilgilerinizi ve borçlarınızı sorgulama panelimiz üzerinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Elektrik Fatura Sorgulama

İlk kez 1902 senesinde Tarsus'ta kurulan bir hidroelektrik santral tarafından üretilmeye başlayan elektrik, hala günümüzde fazlasıyla yer edinmektedir. Hayatımızın çok büyük bir kısmında elektriği kullanmak durumunda kalır ve ihtiyaç duyarız. Tek bir gün elektriksiz geçse adeta hayat durur ve hiç bir iş yapamaz hale geliriz. Elektrik fatura sorgulama işlemlerini RH-018 nolu lisans belgesi kapsamında hizmet veren sitemizden en güvenilir şekilde sorgulayabilirsiniz. 

İnternet üzerinden sorgulama yapmanıza olanak sunan çok sayıda site bulabilirsiniz ancak; bütün dağıtım şirketleri tarafından çıkartılan sonuçları bulup, fatura sorgulama işlemini yapabilmek için bazen doğru adresi bulmakta sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Biz tüm dağıtım firmalarını tek bir sorgulama programı üzerinde toplayarak su, doğalgaz, internet, telefon ve elektrik fatura sorgulama işlemini geniş arama hacmi ile tek bir ekran üzerinden yapabilmenize olanak sunuyoruz.