Siteyi görüntülemek için lütfen cihazınızı dikey konuma getirin.
Numaradan Sorgula

Su Faturası Bilgisi Sorgula

Su faturası ödeme işleminizi yapmadan önce borcunuzu sorgularken Bursa su, Isparta su, Adapazarı su, İzmir Su,  İski veya Balıkesir su faturası gibi bulunduğunuz bölgede yer alan dağıtım firmasına ait borç ve fatura bilgilerini sorgulatmanız gerekmektedir. Bu sebeple faturanızı sistem üzerinden sorgulatırken mutlaka bölgenizde bulunan su dağıtım firmasını seçerek işlemi tamamlamalısınız.

Bulunduğu bölgelere göre su dağıtımı yapan firmalardan bazıları ise şu şekilde; İstanbul – İSKİ, Ankara – ASKİ, İzmir – İZSU, Adana – ASKİ, Antalya – ASAT, Kayseri – KASKİ, Bursa – BUSKİ, Konya – KOSKİ, Gaziantep – GASKİ, Diyarbakır – DİSKİ, Erzurum – ESKİ, Mersin – MESKİ, Eskişehir – ESKİ, İzmit – İSU, Samsun – SASKİ ve Sakarya –SASKİ.

İster evimizden ister iş yerimizden ve hatta istersek telefonlarımızdan bile her işimizi internet üzerinden oturduğumuz yerden halledebiliyorken, fatura beklemeye ne gerek var dimi ama? O halde 7 gün / 24 saat istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman diliminde fatura borcunuzu sorgulayabileceğiniz Su Fatura Bilgisi Sorgulama panelimizi kullanarak en güncel fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

İski Su Fatura Bilgisi Sorgula

1981 sensinde kurulan İSKİ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir kuruluş olarak, su tedariği ve dağıtımı hizmetini vermektedir. İSKİ’nin sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanmak isteyenler, İSKİ ile sözleşme yapar ve bunun sonucunda da ister su isterse de atık su abonesi olarak karşılığında hizmet alır. Su tüketimleri kartlı sayaçlar ya da mekanik sistemler ile belirlenir. Sizde eğer İski abonesiyseniz su faturası sorgulama İski işlemleri için sorgu panelimizi kullanabilirsiniz. İski su fatura bilgisis sorgulama yaparak önceki aylara ve güncel fatura borcunuza hemen ulaşabilirsiniz.